Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Brutalny zapach PRLu

Autor
Jak zapewne wiecie, w naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór kosmetyków firmy Brutal takich jak wody kolońskie, wody toaletowe czy krem do golenia. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy nieco przybliżyć Wam tę markę, która dla starszego pokolenia jest wręcz kultowa, a dla młodszych osób czasem zupełnie nieznana
W naszym sklepie posiadamy zarówno wody kolońskie, wody toaletowe jak i wody po goleniu jednak zauważyliśmy, że nie każdy nasz Klient jest świadomy różnicy pomiędzy tymi dwoma produktami. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótki artykuł, w którym opowiemy o tym skąd się wzięła woda kolońska, oraz czym różni się ona od wody po goleniu.
Z racji tego że zawodowo zajmujemy się sprzedażą maszynek do golenia światowej klasy producentów, na co dzień spotykamy się z zarostem i wszelkiego rodzaju brodami. Jednak pewnego dnia zadaliśmy sobie pytanie, dlaczego tak właściwie nosimy brody? Co nam ona daje, skąd się wzięła i jak jest postrzegana przez inne osoby?
Wielu młodych mężczyzn, którzy zaczynają się golić zastanawia się czy warto w ogóle używać pianki do golenia i próbują zastępować piankę mydłem lub szamponem, co zazwyczaj wynika z chęci oszczędności. Jednak czy warto oszczędzać na piance do golenia?
W tym artykule zajmiemy się rodzajami pianek do golenia. Jak zapewne wiesz, obecnie w sklepach dostępnych jest wiele rożnego rodzaju pianek do golenia. Jednak czy różnią się one czymś od siebie? Czy warto kupować droższą piankę znanej firmy? A może płacimy jedynie za markę i kupowanie tańszych produktów nie zrobi nam żadnej różnicy?
Showing 1 to 5 of 77 (1 Pages)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
© 2014 Strefagolenia.pl All rights reserved