Opinie o Nas
Wkłady do maszynki Fusion

Wkłady do maszynki Fusion

Nowoczesna seria produktów Fusion marki Gillette, stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, poszukujących wysokiej jakości maszynek i akcesoriów do golenia

Kosmetyki marki BOND - już dostępne!

Kosmetyki marki BOND - już dostępne!

W ofercie naszego sklepu pojawiły się kosmetyki polskiej marki BOND. Marka ta należy do firmy PharmaCF, która powstała w 1993 roku. Firma PharmaCF zajmuje się produkcją wysoko cenionych na polskim rynku...

Czy krem do golenia wyszedł z mody?

Czy krem do golenia wyszedł z mody?

W poprzednim artykule omawialiśmy różnice pomiędzy żelem, a pianką do golenia. Obecnie są to najpopularniejsze produkty, a ich wybór na sklepowych półkach jest po prostu ogromny. Co jednak z nie tak dawno popularnymi jeszcze kremami do golenia? Czy mają one jeszcze prawo bytu, czy stały się już reliktem przeszłości? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule, więc zapraszamy do lektury!

Gillette Fusion ProGlide

Gillette Fusion ProGlide

Dzisiaj chcemy zaprezentować Państwu maszynkę Gillette Fusion ProGlide, która jest jedną z najlepszych maszynek a jednocześnie jednym z bestsellerów.

Żel, krem czy pianka do golenia?

Żel, krem czy pianka do golenia?

W dzisiejszym artykule postaramy się powiedzieć jaki środek do golenia jest najlepszy? Czy pianka do golenia ma przewagę nad żelem? A może lepiej zdecydować się na staromodny krem do golenia? Zapraszamy do lektury!

Jak długo używać maszynki jednorazowej

Jak długo używać maszynki jednorazowej

Zapewne każdy z was słyszał kiedyś jak kolega podczas piątkowej imprezy dla żartu powiedział „kiedyś będę tak bogaty że maszynek jednorazowych będę używał tylko raz”. Jednak czy maszynek jednorazowych faktycznie trzeba używać tylko raz? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Najdłuższa broda na świecie

Najdłuższa broda na świecie

Broda towarzyszy ludzkości od początku jej dziejów, jednak na przestrzeni wieków jej rola i postrzeganie brodaczy przez społeczeństwo, często się zmieniało.

King Camp Gillette

King Camp Gillette

Nazwa Gillette zapewne znana jest większości osób. Słyszymy ją z telewizora, z radia, a także widzimy w reklamach czy artykułach. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiście się co tak naprawdę oznacza ta nazwa? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule!

Pogonofobia - strach przed brodą

Pogonofobia - strach przed brodą

Ludzie boją się wielu rzeczy. Wiele osób boi się wysokości lub nocnego spaceru po ciemnym lesie. Są też osoby który boją się pająków, psów czy ciemnych pomieszczeń. Ale czy wiedzieliście że są wśród nas osoby które odczuwają także lęk przed zarostem? I to nie jest żart, tylko poważna choroba która fachowo nazywa się pogonofobią. Co ciekawe, jest to problem dość mało znany w Polsce, dlatego dziś chcemy opowiedzieć Wam o nim kilka słów.

Jak golić zarost

Jak golić zarost

Każdy z nas goli brodę. Niektórzy robią to częściej inni rzadziej, niemniej jednak każdy z nas to robi. Jednak czy ktoś nauczył nas jak się golić? W większości przypadków podpatrujemy jak to robią nasi ojcowie, widzimy to w filmach i reklamach, a potem w młodzieńczych latach staramy się przenieść to...

Jak usunąć żółty nalot na zębach

Jak usunąć żółty nalot na zębach

Estetyczny wygląd naszych zębów jest bardzo istotny. Oczywiście każdy z nas wie że książki nie ocenia się po okładce, ale ocenianie człowieka po jego uśmiechu jest normą. Ile to razy widzieliśmy piękną kobietę, a gdy się do nas uśmiechnęła to straciliśmy całą ochotę na dalszą rozmowę?

Jak usunąć kamień na zębach

Jak usunąć kamień na zębach

W tym artykule poruszymy bardzo wstydliwy temat, jakim jest kamień na zębach. Dowiecie się w nim czym jest kamień nazębny, co go powoduje, jak sobie z nim poradzić oraz co najważniejsze: jak sprawić by nie pojawił się znowu. Zapraszamy do lektury!

Maszynka do golenia dla kobiet

Maszynka do golenia dla kobiet

Dzisiaj dla odmiany porozmawiamy o kobiecych nogach i o maszynkach które muszą sprostać trudnemu zadaniu. Czy jakaś maszynka potrafi dobrze golić, nie pozostawiać zacięć i jednocześnie być tania? Odpowiedź w tekście!

Jak się idealnie ogolić

Jak się idealnie ogolić

Wbrew moim obiekcjom golenie było bardzo przyjemne, a dzięki podwójnemu goleniu oraz specjalnym okładom, skóra po goleniu nie była ani zaczerwieniona, ani podrażniona. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ

Podrażnienia po goleniu

Podrażnienia po goleniu

Obecnie telewizja i mass media starają się nas przekonać że nasz problem z wrażliwą skórą twarzy może być rozwiązany jedynie za pomocą odpowiednich balsamów czy kremów po goleniu. Oczywiście jest w tym część prawdy, ale jedynie część, a właściwie to ziarno...

Dlaczego zęby się psują?

Dlaczego zęby się psują?

Jeszcze kilkanaście lat temu uważano że próchnica zębów jest chorobą cywilizacyjną. Sądzono że niezdrowa dieta, duża ilość słodyczy i zawartego w nich cukru sprawia że nasze zęby psują się znacznie szybciej, a próchnica staje się czymś naturalnym. Jest w tym ziarno prawdy, jednak nie do końca. Ludzki organizm....

Jak golić twardy zarost

Jak golić twardy zarost

Czy zdarzyło Ci się że czytałeś na internetowych forach że ludzie golą się jednorazową maszynką po kilka, czy nawet kilkanaście razy i wydaje Ci się to niemożliwe? Czy Twoja maszynka już po jednym goleniu, wygląda jakby jej żywot dobiegł już końca i nie nadaje się do niczego? W tym artykule znajdziesz rozwiązanie tego problemu!

Blog firmowy

Blog firmowy

Jeśli chcecie się dowiedzieć o nowościach na rynku czy poczytać o ciekawostkach odnośnie golenia zapraszamy na blog firmowy sklepu StrefaGolenia.pl

Największe mity na temat golenia

Największe mity na temat golenia

Nie ma na świecie chyba osoby, która nie spotkałaby się w swoim życiu, czy to będąc młodym człowiekiem, czy już w dorosłym życiu z dziwnymi opiniami i historiami związanymi z goleniem.

Drugi oddech golarki

Drugi oddech golarki

Załóżmy, że jesteś jednym z tych mężczyzn, który lubi swoje nawyki i nie widzi nic złego w (pożytecznych) przyzwyczajeniach. I tak oto dochodzisz do momentu kiedy to Twoja ulubiona, wysłużona golarka potrzebuje przeszczepu

powrót do góry