Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Jak prawidłowo golić nogi? Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety? Co zrobić, aby ich unikać? Podpowiadamy i opisujemy 7 najbardziej popularnych błędów.
Golenie latem? Czy pora roku zmienia coś w goleniu męskiego zarostu? Przygotowaliśmy poradnik na ten temat!
Maszynki do golenia Gillette królują w męskich kosmetyczkach. Dlaczego te golarki na wymienne wkłady są tak popularne? Sprawdzamy, co jest w nich takiego wyjątkowego...

Woda po goleniu BOND

Autor
Jak pisaliśmy w tym artykule, w asortymencie naszego sklepu pojawiły się produkty polskiej marki BOND – chodzi dokładnie o pianki do golenia, balsamy po goleniu i wody po goleniu. I to właśnie tym ostatnim poświęcimy dzisiaj kilka słów.
W dzisiejszym wpisie zajmiemy się pianką do golenia marki BOND. Dlaczego akurat tym? Po pierwsze z tego powodu że jest to nowy asortyment w naszym sklepie, a po drugie dlatego że cena wszystkich produktów spod szyldu BOND są znacząco tańsze od produktów konkurencji. Czy cena w tym przypadku ma znaczenie? Czy za cenę kilkukrotnie mniejszą, możemy mieć coś równie dobrego?
Showing 1 to 5 of 44 (1 Pages)

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowościach i promocjach? Korzystaj z ofert specjalnych i kuponów rabatowych dla Klientów sklepu.

© 2014 Strefagolenia.pl All rights reserved