Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Podrażnienia po goleniu

Podrażnienia po goleniu

Większość mężczyzn lubi codzienny rytuał golenia i efekt „świeżości”, który ze sobą przynosi. Niestety w wielu przypadkach radość z golenia psują problemy ze skórą – takie jak wysypka, zacięcia lub inne podrażnienia występujące bezpośrednio po goleniu. Jak uniknąć tych problemów? Odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki  - Gillette Fusion Proglide Power. Oto maszynka, która ma opinie  prawdziwego „poskramiacza” zarostu oraz  podrażnień.


Jedną z głównych przyczyn zacięć i podrażnień po goleniu jest brak odpowiedniego nawilżenia oraz złej jakości sprzęt – w tym przede wszystkim słabej jakości ostrza golarki. Dlatego właśnie, jeśli Twoja skóra ma tendencję do podrażnień, powinieneś obowiązkowo skorzystać z dobrodziejstw Gillette Fusion i wypróbować maszynkę  Gillette Fusion Proglide Power.

Jedną z podstawowych cech tej maszynki, która z pewnością wpływa na ograniczenie podrażnień  - jest technologia Gillette Fusion Flexball. Dzięki niej wszystkie ruchy maszynki wykonywane w trakcie golenia automatycznie dopasowują się do kształtów Twojej twarzy. Co bez wątpienia niezwykle korzystnie wpływa na komfort golenia.

Kolejne atrybuty Gillette Fusion Proglide Power, które pomogą Ci w walce z podrażnieniami to wyśmienity pasek nawilżający Lubrastrip – zawierający aż 25% więcej olejków i minerałów przydatnych dla Twojej skóry oraz specjalna osłona Gillette Fusion Snowplow Comfort, która pomaga naciągać skórę zwiększając kontakt w trakcie golenia oraz jednocześnie usuwać nadmiar środka nawilżającego.

Na końcu wisienka na torcie – czyli ostrza. Zastosowane w  Gillette Fusion Proglide Power ostrza Nano Sharp są cieńsze niż… uwaga, pojedyncza fala światła. Dzięki temu golenie odbywa się bez szarpania i gwałtownych pociągnięć co stanowi aż 90%  źródła wszystkich zacięć i podrażnień skóry w trakcie golenia. Jeśli zaś chodzi o wkłady Proglide to są one niezwykle wydajne, a ich cena na strefagolenia.pl zamyka się w kwocie około zaledwie 60 złotych.

Wygląda więc na to, że zapobieganie podrażnieniom skóry w trakcie golenia jest dosyć proste jeśli zadbamy o odpowiedni sprzęt. Jeśli  jednak nasza skóra jest szczególnie delikatna warto uzupełnić swoją kosmetyczkę o dodatkowy zestaw balsamów nawilżających po goleniu, które również znajdziecie w naszym sklepie.

W połączeniu z  Gillette Fusion Proglide Power zapomnicie o podrażnieniach skóry raz na zawsze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
© 2014 Strefagolenia.pl All rights reserved