Opinie o Nas
Zestaw do golenia - jaki wybrać?

Zestaw do golenia - jaki wybrać?

Zestaw do golenia - jaki wybrać?

Dla mężczyzn ceniących zdrowy wygląd skóry twarzy, imponujących gładko ogolonym zarostem, najważniejsza jest nie tylko maszynka, ale również odpowiedni dobór pianki do golenia i właściwe kosmetyki po goleniu.
Odpowiednia maszynka pozwala na pozbywanie się zarostu w szybki i wygodny sposób. Wytrzymałe ostrze potrafi nawet działać „na sucho” – choć oczywiście skraca to jego żywotność i zmusza do częstszych wymian. Kilka rzędów, właściwie cienkich i odpornych na zużycie żyletek, w połączeniu z paskiem nawilżającym redukuje podrażnienia skóry i pozostawia przyjemną gładkość.
Dobrze dobrany żel do golenia z kolei jest kwestią czysto kosmetyczną. Jeśli mamy więcej czasu, chcemy cieszyć się nawilżoną skórą i zmniejszyć ilość podrażnień wywołanych szybkim goleniem powinniśmy skorzystać właśnie z pianki (lub żelu) do golenia. Jej zadaniem jest przygotowanie fundamentu do pracy: zabezpiecza powierzchnię twarzy, zmiękcza zarost i nadaje odpowiedni poślizg maszynce. Dzięki temu wszystkiemu prowadzenie ostrzy maszynki jest łatwe i wymaga niewiele wysiłku, a zmiękczony włos pozwala ciąć się najeżdżając na niego z dowolnej strony, dzięki czemu zyskasz możliwość pełnej kontroli nad tym jak chcesz się golić i ciągle pozostając w komforcie. Zabezpieczona skóra z kolei daje pewność, że kiedy skończysz będzie miała odpowiedni wyczuwalny dla kobiet zapach, będzie odżywiona i przyjemna w dotyku (w żelach Gillette można znaleźć masło Shea, właściwe emolienty i składniki nawilżające), a dzięki nadanej elastyczności i wzmocnieniu będzie mniej podatna na skaleczenia.

Zestaw do golenia

Jeśli wiesz o czym mówię, lub jeszcze chcesz się przekonać na własnej skórze o ile wygodniejsze może być golenie, koniecznie sprawdź zestaw Gillette Fusion ProGlide. Jest w nim żel do golenia i maszynka. Dobrze dobrany komplet stworzony w oparciu o najnowszą technologię Gillette Fusion ProGlide, poprawia jakość maszynki i jej ostrza pozwalając na golenie bez uczucia szarpania, a zamontowany z niej pasek nawilżający Lubastrip Gillette dba o właściwe przygotowanie zarostu zanim zostanie ścięty. Sam żel natomiast daje wszystko to, o czym napisałem powyżej.
Kiedy podejmiesz decyzję o zakupie wyświadczysz prezent swojej skórze. Jeśli natomiast dokonasz tego w naszym sklepie gwarantujemy:

- Wysoką jakość obsługi klienta,
- dodatkowe konsultacje podczas zakupów.
- pewność, że zamawiany towar jest tym oryginalnym, wraz z oryginalnym opakowaniem.


Paczkę wysyłamy razem z paragonem i jeśli będzie takie życzenie, fakturą VAT;
Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, dobry wygląd nie może czekać. 
Zachęcamy także do naszego artykułu w którym opisujemy jak poprawnie golić się maszynką.

powrót do góry