Opinie o Nas
Jak golić twardy zarost

Jak golić twardy zarost

Jak golić twardy zarost

Czy zdarzyło Ci się że czytałeś na internetowych forach że ludzie golą się jednorazową maszynką po kilka, czy nawet kilkanaście razy i wydaje Ci się to niemożliwe? Czy Twoja maszynka już po jednym goleniu, wygląda jakby jej żywot dobiegł już końca i nie nadaje się do niczego?

Muszę Ci pogratulować! To oznacza że jesteś posiadaczem prawdziwego, męskiego twardego zarostu, a gdybyś zdecydował się na zapuszczanie brody wyglądałaby ona naprawdę nieziemsko i sprawiała że kobietom uginałyby się kolana. Może się jednak okazać że z powodu wykonywanej przez Ciebie pracy (lub też powodów estetycznych) nie chcesz posiadać brody. Jest to zupełnie naturalne, jednak w Twoim przypadku będzie to trudniejsze.

Z powodu bardzo mocnych i twardych włosów, zwykłe tanie maszynki po prostu nie są w stanie poradzić sobie z Twoją wysokiej jakości brodą. Czy to oznacza że będziesz skazany do końca życia na problemy z goleniem i czerwoną, podrażnioną twarzą po goleniu?

Jak golić twardy zarost

Oczywiście że nie, na szczęście żyjemy w XXI wieku i sztaby naukowców z największych koncernów farmaceutycznych pracują nad tym jak ułatwić życie przeciętnemu człowiekowi – w ten właśnie sposób opracowano Żel Do Golenia Gillette Series Protection Dla Mężczyzn, 200 Ml – który wie jak golić twardy zarost. Jego wyjątkowa formuła sprawia że nawet naprawdę twardy i gęsty zarost staję się miękki i znacznie łatwiejszy w goleniu. Szczerze mówiąc jeśli ktoś wcześniej nie używał żeli do golenia z górnej półki, może nie być nawet świadomy jak wielką rolę odgrywa wysokiej jakości żel. Można to porównać do kierowcy który całe życie jeździł maluchem czy tico i nagle wygrał w totka i przesiadł się do 3 letniego BMW M3 i zadał sobie pytanie? To jazda samochodem może tak wyglądać? To jazda samochodem może sprawiać radość? I tak samo będzie w przypadku osoby która zmieni swój tani żel, na znacznie lepszy. Nagle spojrzy w lustro i uświadomi sobie, że golenie jest po prostu fajne. Już nie będzie musiał zmuszać się do golenia, nie będzie traktować go jako przykrego obowiązku, ale jak coś miłego.

Warto też przypomnieć że człowiek który czuje się dobrze, lepiej radzi sobie w życiu. Jeżeli wstajesz rano, patrzysz w lustro i mówisz sobie „Naprawdę nieźle wyglądam”. To tak samo pomyśli koleżanka z pracy i przełożony. Nie chce oczywiście obiecywać że dzięki zmianie żelu do golenia, zmieni się Twoje życie ale takie są niestety fakty. Koniec z podrażnioną twarzą jak u licealisty na rozmowie o podwyżkę. Koniec z trzydniowym zarostem, którego nie golisz bo wiesz jak będzie wyglądała Twoja twarz przez najbliższe dwa dni, a który budzi obrzydzenie u Twojej atrakcyjnej koleżanki z pracy.

powrót do góry