Opinie o Nas
Maszynka do golenia dla kobiet

Maszynka do golenia dla kobiet

Lato już za nami, sierpień minął w mgnieniu oka i pozostały nam jedynie miłe wspomnienia. Jednak to nie oznacza drogie Panie że powinniśmy odpuścić sobie golenie nóg – przed nami jeszcze wiele ciepłych dni i być może gorących nocy, jednak z nie ogolonymi nogami będzie to mało prawdopodobne.

Wiele dziewczyn już teraz rezygnuje z golenia nóg i ubiera grube ciemne rajstopy, ale według mnie jest na to zdecydowanie za wcześnie! Początek września, a nawet późniejsza wczesna jesień są dalej idealnym okresem na to żeby eksponować swoje nogi i przyciągać spojrzenia uroczych Panów.

Dlatego dzisiaj chce Wam doradzić co zrobić by golenie nóg było przyjemne i co najważniejsze długotrwałe!

Maszynka Damska Wilkinson Quattro i już Wam tłumaczę dlaczego. Po pierwsze, maszynka wyposażona jest w pasek z żelem zaprojektowany specjalnie dla kobiecej skóry, dzięki czemu nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach czy czerwonych krostkach po goleniu. Po drugie, maszynka posiada ruchomą główkę - co ciekawe, męska maszynka z taką ruchomą główką kosztuje grubo ponad 100 złotych, a nasza damska trochę ponad 60 :) Ruchoma główka sprawia że maszynka bardzo ładnie goli łydki i nie pozwala nam się zaciąć. Trzecim i już ostatnim plusem (starczy tych zachwytów na dzisiaj) są specjalne tytanowe ostrza, a co ważniejsze ich precyzyjnie ustawiony kąt cięcia. To właśnie dzięki temu specjalnemu kątowi odrastające włoski nie są takie twarde i szorstkie.

Tak więc moje Kochane Panie, wrzesień nie jest żadną wymówką żeby przestać eksponować swoje piękne nogi! A jeżeli macie dużo pracy i mało czasu na zakupy (w końcu po wakacjach zawsze ma się w pracy pełno zaległości) zawsze możecie kupić maszynkę w naszym sklepie, a my dostarczymy ją pod same drzwi!

powrót do góry