Opinie o Nas
Drugi oddech golarki

Drugi oddech golarki

Załóżmy, że jesteś jednym z tych mężczyzn, który lubi swoje nawyki i nie widzi nic złego w (pożytecznych) przyzwyczajeniach. I tak oto dochodzisz do momentu kiedy to Twoja ulubiona, wysłużona golarka potrzebuje przeszczepu…

No, może nie przeszczepu, ale przynajmniej sprawnie działających, wysokiej jakości ostrzy. Jakie wkłady wybrać? Zostać przy oryginalnych, czy może dobrać nowe? Dzięki strefagolenia.pl masz bardzo szeroki wybór.

Załóżmy, że Twoja ulubiona golarka to mający dobre opinie Gillette Fusion. Jeśli uważasz, że dotychczas sprawowała się bez zarzutu warto dokupić do tego modelu oryginalny zestaw ostrzy Fusion. Możesz wybrać pakiet 4 lub 8 nowych wkładów – bez względu na wybór, że Twoja golarka wróci do dawnego blasku, starego blasku za którym tak tęsknisz.

Gdybyś jednak chciał spróbować czegoś nowego mamy dla Ciebie jeszcze wymienne ostrza Gillette Fusion Proglide oraz Gillette Proglide Power – są one w pełni kompatybilne z Twoją maszynką.

Gillette Fusion Proglide, dostępne również w zestawie po 4 lub 8 wkładów, to specjalnie zaprojektowane ostrza, których krawędzie są zdecydowanie cieńsze od tych, których używasz w oryginalnym zestawie Fusion. Ponadto zawieszenie ostrzy zostało dopasowane do ruchów wykonywanych podczas golenia – co bez wątpienia jeszcze bardziej zmniejszy ryzyko ewentualnych zacięć i poprawi generalny komfort golenia.

Z kolei wkłady Gillette Fusion Proglide Power to aż 5, tej samej, wyśmienitej jakości ostrzy, które poradzą sobie z nawet najbardziej opornym zarostem. Bez wątpienia ostatnie z wymienionych wkładów oferują Ci najwyższy obecnie na rynku komfort golenia, sprawiając że jest one w odczuciu niemalże bezdotykowe.

Jeśli więc lubisz swoją starą maszynkę, wcale nie musisz jej zmieniać aby poczuć nową jakość. Strefagolenia.pl to miejsce gdzie znajdziesz swój sposób na udane golenie.

Do dzieła!

powrót do góry