Opinie o Nas
Gillette Fusion ProGlide

Gillette Fusion ProGlide

Dzisiaj chcemy zaprezentować Państwu maszynkę Gillette Fusion ProGlide, która jest jedną z najlepszych maszynek a jednocześnie jednym z bestsellerów.
Ale zacznijmy od początku...Maszynka Gillette Fusion ProGlide jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszynek które są obecnie dostępne na rynku.
W tym małym i zdawałoby się niepozornym urządzeniu znalazło się aż 7 nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich! 

Wyjątkowo cienkie
Ostrza znajdujące się w maszynce Gillette Fusion ProGlide są wyjątkowo cienkie i jednocześnie wytrzymałe. Dzięki temu przy minimalnym nakładzie siły, bardzo dobrze tną zarost i co najważniejsze „nie szarpią” włosków.
To sprawia że golenie się tą maszynką jest wyjątkowo przyjemne, a skóra po goleniu jest pozbawiona podrażnień . Jednak same ostrza to było by zbyt mało, dlatego w maszynce pojawiły się jeszcze kolejne innowacje.

Żeby zwiększyć skuteczność ostrzy i komfort golenia, maszynka wyposażona została w specjalnie "listki" zbudowane z innowacyjnych włóknień Microfins. Te elastyczne listki podnoszą włoski tuż przed tym jak spotkają się one z ostrzem maszynki, dzięki czemu usuwają nadmiar żelu nałożonego na skórę twarzy. Wbrew pozorom jest to bardzo przemyślany proces który nie tylko ułatwia golenie, ale także chroni maszynkę przed zbędnym zapchaniem się żelem do golenia.

Odpowiednie nawilżanie
Jak zapewne każdy z was wie, maszynki do golenia wyposażone są w specjalny pasek nawilżający. Tak samo jest w przypadku maszynki Gillette Fusion ProGlide, jednak tylko z pozoru. W tym modelu pasek nawilżający nasączony został olejkami mineralnymi oraz specjalnymi polimerami. Dzięki temu maszynka gładko i sprawnie przesuwa się po skórze twarzy.

Jak więc sami widzicie, obecnie maszynki do golenia nie są jedynie kawałkiem plastiku z ostrzami, ale przemyślaną konstrukcją, która z roku na rok jest ulepszana i wyposażana o kolejne innowacje.

powrót do góry