Opinie o Nas
Kosmetyki marki BOND - już dostępne!

Kosmetyki marki BOND - już dostępne!

W ofercie naszego sklepu pojawiły się kosmetyki polskiej marki BOND. Marka ta należy do firmy PharmaCF, która powstała w 1993 roku. Firma PharmaCF zajmuje się produkcją wysoko cenionych na polskim rynku marek takich jak: Bond, Cztery Pory Roku, Venus, Haker, Missy, Korsarz, Dejavu czy Dermafresh. Firma ta, od wielu lat współpracuje również z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Co ciekawe, a o czym mało osób wie PharmaCF zajmuje się także dystrybucją swoich towarów na zagraniczne rynki, takie jak Wielka Brytania, Holandia, Włochy, Niemcy, Rumunia, Rosja czy Ukrainia.

Głównymi założeniami firmy jest dążenie do maksymalnego zadowolenia Klientów poprzez produkowanie i dostarczanie na rynek bezpiecznych wyrobów wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Warto wspomnieć także o tym że produkty PharmyCF otrzymały liczne nagrody i wyróżenia takie jak Gazela Biznesu w 2002 roku, Laur Konsumenta w 2006 roku czy też Perłę Rynku Kosmetycznego za oliwkowy krem przeciwzmarszczkowy Cztery Pory Roku.

Tak liczne wyrożnienia oraz jasne cele firmy sprawiają że jesteśmy dumni że możemy zajmować się sprzedażą produktów marki BOND. A trzeba przyznać, że nasz asortyment jest dość rozbudowany!

W naszym sklepie znajdą Państwo:

 - dwa rodzaje pianek do golenia marki BOND (spacequest i speedmaster)

- dwa rodzaje wody po goleniu (spacequest i speedmaster)

- oraz dwa rodzaje balsamu po goleniu również z serii spacequest i speedmaster.

Na uwagę zasługują także wyjątkowo niskie ceny wymienionych produktów, dzięki czemu są one dostępne dla każdego.

powrót do góry