Opinie o Nas
Golarki na wymienne wkłady Gillette

Golarki na wymienne wkłady Gillette

Maszynka do golenia Gillette to podobno jeden z najczęściej wybieranych prezentów dla panów. Taki zakup wcale nie oznacza, że nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego. To raczej dowód na praktyczne podejście do kwestii golenia. Jeśli chcesz kupić golarkę, musisz jednak mieć małe rozeznanie w tym temacie.

Ważne jest, w jaki sposób Twój mężczyzna się goli, czy ma twardy, czy miękki zarost, oraz jaki ma typ skóry. Jeśli wrażliwą, zdecydowanie nie powinien się golić tradycyjnymi żyletkami, ponieważ powodują one zacięcia i nieprzyjemne podrażnienia bez względu na to, jakich kosmetyków do golenia się używa - nawet bardzo dobre pianki nie chronią skóry przed jej mechanicznym uszkodzeniem. Ważne jest także, czy mężczyzna dużo podróżuję, wówczas warto pomyśleć o modelu golarki, która ułatwia szybkie i sprawne golenie. Bardzo popularne są golarki o wymiennym ostrzu. Model Gillette mach3 jest tutaj dość uniwersalny i powinien pasować prawie każdemu mężczyźnie.

Na czym polega ich wyjątkowość?

Maszynka Gillette mach 3 ma precyzyjne ostrza, ustawione blisko siebie. Jeszcze ściślej występują one w modelach o większej ilości ostrzy, ale nie każdy użytkownik golarki je stosuje. Już trzy ostrza zapewniają zmniejszenie podrażnień i niezrównany komfort golenia. Ostrza dają dobry poślizg maszynki, która dociera nawet w trudno dostępne miejsca takie, jak obszar pod nosem czy baczki. Podobnie działają również modele Gillette fusion, czy Gillette mach. To wyjątkowo wydajne maszynki. Ich ostrza wystarczą na miesiąc golenia.

Zbyt mało czasu?

Dla mężczyzn, którzy z reguły nie przepadają za długim przebywaniem w łazience podczas codziennej pielęgnacji, ważne jest, aby wybrana maszynka goliła za pomocą dosłownie jednego pociągnięcia dłonią. Nowoczesne modele dają taką możliwość. Co więcej, ich kształt sprawia, że świetnie trzyma się je w dłoni, głównie za sprawą gumowego uchwytu. Jego ostrze dostosowuje się do kształtu twarzy, co zwiększa bezpieczeństwo podczas golenia. Siła, wykonywana podczas golenia rozkłada się równomiernie na wszystkie trzy ostrza, jest więc mało prawdopodobne, że będą jakieś miejsca mniej precyzyjnie przycięte.

Golarka tradycyjna wielorazowa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w przeciwieństwie do opcji jednorazowej. Kupując jedną można później inwestować jedynie w wydajne, wymienne wkłady. Ostrza pakowane są po kilka sztuk, im więcej ich w paczce, tym bardziej korzystny jest jej zakup. Poznanie preferencji mężczyzny znacznie ułatwi zakup idealnego ostrza do codziennego golenia się.

powrót do góry