Opinie o Nas
Wkłady do maszynki Fusion

Wkłady do maszynki Fusion

Wkłady do maszynki Fusion

Wysokiej jakości wkłady do maszynki Fusion, to akcesoria, które przydadzą się każdemu mężczyźnie, preferującemu manualne usuwanie zbędnego zarostu z twarzy i pozostałych części ciała. Produkty te są łatwe do zakładania i bezproblemowe w czyszczeniu.

Nowoczesna seria produktów Fusion marki Gillette, stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, poszukujących wysokiej jakości maszynek i akcesoriów do golenia.  Wyroby te zostały opracowane i wykonane w taki sposób, aby ułatwić precyzyjne usuwanie zarostu, bez względu na jego rodzaj, długość, czy gęstość. Perfekcyjna maszynka do golenia Fusion, to alternatywa produktów, zasilanych prądem elektrycznym. Ten manualny wyrób, idealnie spełni swoje zadanie i może być używany w dowolnie wybranym miejscu. Dedykowane do niego akcesoria, wyróżniają się niezawodnością i łatwością w utrzymaniu w czystości. Jednymi z nich są wkłady do maszynki Fusion. Pasują one do takich modeli produktów jak Fusion, Fusion Power, Fusion ProGlide, Fusion ProGlide Power. To produkty łatwe do zakładania i zdejmowania. Wkłady do maszynki Fusion, zostały  wyposażone w specjalne zintegrowane ostrza, które zapewniają szybkie i komfortowe golenie, bez potrzeby zmiękczania zarostu.

Wyposażone w nowoczesne ostrza wkłady do maszynki Fusion

Wysokiej jakości wkłady do maszynki Fusion, posiadają 5 ostrzy, które są umieszczone bardzo blisko siebie. Umożliwia to efektywne golenie, bez potrzeby używania do tego celu dużej siły fizycznej. Dzięki temu można uniknąć ryzyka skaleczenia, czy dokuczliwego podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Wytrzymałe i odporne na tępienie ostrza, którymi wyróżniają się wkłady do maszynki Fusion ProGlide, można myć pod bieżącą wodą, bez ryzyka ich uszkodzenia, spowodowanego procesem korodowania, czy działaniem innych, niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wbudowany pasek nawilżający, ułatwia precyzyjne usuwanie nawet najkrótszych włosków, zapobiegając ich wrastaniu w skórę. Rozwiązanie to jest przydatne także dla tych mężczyzn, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą stosować po goleniu balsamów chłodzących i nawilżających. Pasek nawilżający, w który wyposażono wkłady do maszynki Fusion, znacznie poprawia komfort golenia u osób z bardzo wrażliwą skórą.

 Jakimi zaletami wyróżniają się wkłady do maszynki Fusion?

 Niezawodne wkłady do maszynki Fusion starczają na 30 dni golenia. Umożliwia to zaoszczędzenie wydatków, ponoszonych zazwyczaj na zakup jednorazowych produktów, służących do usuwania zarostu z twarzy i innych części ciała. Oferowane przez nasz sklep internetowy wkłady Gillette Fusion 5 szt, są wykonane w taki sposób, aby były one zintegrowane z wbudowanym z tyłu maszynki, precyzyjnym trymerem. Służy on do przycinania włosów w trudno dostępnych miejscach, a także do stylizacji wąsów, bokobrodów i zarostu na brodzie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami danego mężczyzny. Wkłady wymienne do maszynki Fusion, posiadają specjalnie opracowaną powłokę, zmniejszającą tarcie ostrzy po skórze. Rozwiązanie to ułatwia precyzyjne pozbycie się owłosienia, bez potrzeby używania do tego celu żeli, pianek, czy innych produktów kosmetycznych, dedykowanych mężczyznom.

Specjalnie opracowane ostrza, którymi wyróżniają się wkłady do maszynki Fusion, zmniejszają tarcie, co eliminuje podrażnienie skóry po goleniu. To akcesoria, które nie ulegają stępieniu, nawet przy codziennych usuwaniu bardzo bujnego i twardego zarostu.

All comments

powrót do góry